Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

SOŠ Jana Tiraye Velká Bíteš na veletrhu vzdělávání Didacta v Třebíči

Ve čtvrtek 25. 10. 2021 proběhl v Třebíči 25. ročník veletrhu vzdělávání, na kterém se představily střední školy z blízkého i dalekého okolí. Této akce se zúčastnilo 59 vystavovatelů a mezi nimi nechyběla ani naše škola.

SOŠ Jana Tiraye prezentovala obory, které na ní mohou žáci studovat, tj. maturitní obor Mechanik-seřizovač a učební obory Cukrář, Kadeřník, Kuchař-číšník a Obráběč kovů. Letos jsme náš stánek rozšířili o kadeřnické ukázky, 3D tiskárnu a možnost prohlédnout si výrobky a práce našich studentů. Zájemcům jsme vysvětlili vše o jejich preferovaném oboru a pozvali jsme je na Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 9. 12. 2021.

didacta2021

Ráda bych touto cestou poděkovala studentům, kteří ochotně reprezentovali naši školu.

Mgr. Leona Romanová

Nejbližší akce školy

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru