SEMINÁŘE PRO ŽÁKYNĚ OBORU KADEŘNÍK NA SOŠ JANA TIRAYE VELKÁ BÍTEŠ

Ve dnech 22. 11. a 6. 12. 2018 se na Střední odborné škole Jana Tiraye uskutečnily semináře pro žákyně oboru kadeřnice, které byly věnovány módním trendům a stylingovým přípravkům. Jejich prostřednictvím představila technoložka Kateřina Sekulová širokou škálu výrobků značky Togethair.

Togethair je barva z 95% složená z přírodních originálních ingrediencí. Obsahuje olej z chia semínek, vytvářející ochranný film na vlasech. Přínosem aktivních látek rostlinného původu je fakt, že zanechávají vlasy hebké.

V průběhu semináře byla představena také balagyage – aktuálně používaná barvicí technika, díky níž působí vlasy přirozeně a nadýchaně. Kromě toho se opticky zvětší jejich objem. Přírodní i dozlatova zesvětlené proužky dělají dojem zlatavých odlesků na slunci bez ostré hranice či odrostů. Spolu s balayage bude ombré působit přirozeněji a proužky lze neustále doplňovat a zvyšovat jejich počet. Ve Vašich vlasech vykouzlí wow efekt na přání každé zákaznice.

Po absolvování zmíněných seminářů získaly žákyně nejen certifikáty, ale také inspiraci pro novou sezónu roku 2019.

Bc. Ludmila Pokorná

20181206 095519