SOUTĚŽ „MÁŠ NA TO“ 2023

Dne 5. 10. 2023 se žáci Střední odborné školy Jana Tiraye zúčastnili soutěže „Máš na to“, která byla pořádána Krajským ředitelstvím policie kraje Vysočina (Policie ČR). Jejím cílem bylo fyzické a teoretické testování žáků. Ti absolvovali test dopravních znalostí, člunkový běh, kliky, celomotorický test a běh na 1000 m. Po ukončení zmíněných disciplín byla žákům prezentována práce Policie ČR včetně možnosti prohlídky jejich techniky a vybavení. Žáci, kteří splnili minimální celkové požadavky, budou pozváni na slavnostní předávání, při němž obdrží certifikát o splnění fyzických testů PČR.

Závěrem chceme poděkovat všem žákům za vysokou účast a skvělou reprezentaci školy. Rády bychom zdůraznily vynikající výkon našeho žáka Miroslava Václavíka (4. M, obor Mechanik seřizovač), který získal za první místo v kategorii jednotlivců titul „MÁŠ NA TO 2023 - NEJLEPŠÍ STUDENT“.

Mgr. Alexandra Mladá a Mgr. Hana Matejová, učitelky TEV

Máš na to - foto 1