Velká Bíteš

Studie dopadu zahraničních stáží

Dům zahraniční spolupráce jako národní agentura realizující program Erasmus+ v České republice provádí výzkum dopadu zahraničních odborných stáží na žáky, studenty a absolventy odborných škol. Výsledky budou součástí rozsáhlé mezinárodní studie, na které pracuje výzkumný tým z deseti evropských zemí.

Cílem je zjistit, jaký měla stáž v zahraničí vliv na další vzdělávání a pracovní uplatnění účastníků. Získané informace a podněty pomohou vylepšit program pro budoucí zájemce.

Pokud jste se v letech 2007-2018 zúčastnil/a zahraniční stáže či praxe pro žáky a studenty odborných škol v rámci programu Erasmus+ nebo Leonardo da Vinci a dosud jste se do výzkumu nezapojil/a, můžete vyplnit dotazník dostupný na adrese https://www.surveymonkey.com/r/dopadova_studie. Vyplňování Vám zabere přibližně 15 minut a účast je možná až do 15. prosince.

Veškeré informace budou zpracovány zcela anonymně.

První výsledky budou zveřejněny na webových stránkách Domu zahraniční spolupráce začátkem roku 2019. Máte-li k výzkumu jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Více informací naleznete také na https://www.dzs.cz/cz/o-dzs/dopad/.

Nejbližší akce školy

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru