Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Projekty naší školy

PROJEKT EFEKTIVNÍ CESTA K PRVNÍMU ZAMĚSTNÁNÍ NA VYSOČINĚ

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace jako partnerská škola OHK Žďár nad Sázavou realizuje projekt Efektivní cesta k prvnímu zaměstnání na Vysočině, který je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je zajistit, aby znalosti, schopnosti a dovednosti absolventů odborných škol ještě více odpovídaly požadavkům trhu práce pomocí propojení regionální zaměstnavatelské a vzdělávací sféry.

vedení SOŠ Jana Tiraye

pdfLetak_k_projektu_-_Efektivní_cesta_k_prvnímu_zaměstnání_na_Vysočině.pdf

projekt HK

Zpráva o ukončení projektu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost