Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

SOŠ JANA TIRAYE VELKÁ BÍTEŠ PODPORUJE BOJ PROTI RAKOVINĚ

 

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš již několik let podporuje boj proti rakovině v rámci kampaně Ligy proti rakovině. Jedná se o neziskovou organizaci, která usiluje o snížení úmrtnosti lidí na zhoubné nádory. Ze získaných finančních prostředků přispívá k výzkumu onkologických onemocnění, ke kvalitnějšímu životu onkologických pacientů a k nákupu přístrojů pro onkologická pracoviště. Letos byl 26. ročník sbírky zaměřený na prevenci nádorů děložního čípku a varlat. Probíhal 11. května (na pevných prodejních místech do 15. května).

Jak bývá zvykem, čtyři studenti naší školy se do sbírky ochotně zapojili a (oděni v žlutých tričkách) prodávali kytičky s fialovou stužkou – každou v hodnotě 20 Kč. Velké poděkování a pochvala tak patří studentům Mikuláši Dočkalovi, Jiřímu Nestrovi, Martinu Maloňovi a Martinu Hájkovi (2. M).

Uznání a poděkování náleží také všem zaměstnancům školy, studentům a zájemcům z řad veřejnosti, kteří sbírku podpořili, a tak projevili svůj zájem bojovat proti rakovině.

Mgr. et Mgr. Veronika Zachovalová, Ph.D.

učitelka, organizátorka sbírky

Kyticka 2022 final PNG

Nejbližší akce školy

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru