Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

PREZENTACE SOŠ JANA TIRAYE NA FESTIVALECH VZDĚLÁVÁNÍ

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace, se zúčastnila 26. ročníku Festivalu vzdělávání, který se konal ve čtvrtek 10. listopadu 2022 v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou. Na této akci se také podílelo Středisko praktického vyučování PBS Velká Bíteš.

Celý program byl zaměřen na žáky 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče. Návštěvníci měli příležitost se seznámit s nabídkou maturitních a učebních oborů středních škol nejen z Kraje Vysočina, ale také Brněnska, Pardubicka, severní Moravy a jižních Čech. Byly přítomné také žďárské firmy, které poskytly informace týkající se nových možností profesního uplatnění žáků.

Naši školu prezentovali dva žáci 4. ročníku maturitního oboru Mechanik seřizovač. Zájemcům o studium sdělovali informace o daném oboru, ukázali jim výrobky žáků a vysvětlili programy, které jsou aplikovány v rámci výuky. Zmínění žáci zhodnotili celou akci následovně:

Jan Zachoval: „Festival ve Žďáře nad Sázavou se mi velmi líbil, uchazeči o vzdělávání na naší škole byli přátelští a nebáli se nás zeptat na zajímavosti o naší škole.“

David Halala: „Veletrh vzdělávání jsem si užil a jsem rád, že jsem měl možnost prezentovat naši školu, především maturitní obor Mechanik seřizovač.“

Uvedená akce byla jednou z mnoha, které propagují obory naší školy. Dalšími aktivitami byla účast na Festivalu vzdělávání ve Velkém Meziříčí (8. 11. 2022) a na Veletrhu středních škol a profesí v Tišnově (10. 11. 2022).

Vedení SOŠ Jana Tiraye Velká Bíteš

PREZENTACE_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Nejbližší akce školy

fb

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru