Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Exkurze: ITW Pronovia Velká Bíteš - pohled do světa výroby automobilových součástek

 Dne 25. května 2023 se žáci třídy 3. M (obor Mechanik seřizovač) a 3. OK (obor Obráběč kovů) zúčastnili exkurze do firmy ITW Pronovia Velká Bíteš, která se zabývá výrobou součástek do aut. Zmíněná společnost je světovým lídrem ve výrobě a dodávkách součástek pro automobilový průmysl a nabízí širokou škálu technologií a inovativních řešení.

Během exkurze jsme se setkali s pracovníky, kteří se s námi podělili o své praktické zkušenosti a odpovídali na naše otázky. Díky těmto zaměstnancům jsme získali cenné informace o různých pracovních pozicích v této firmě a pochopili jsme, jaký je význam týmové spolupráce a bezpečnostních standardů.

Velkým přínosem exkurze bylo seznámení se s technologiemi budoucnosti v automobilovém průmyslu (firma investuje do výzkumu a vývoje, aby se stala lídrem v oblasti inovací) a získání nových informací o trendech v elektromobilitě, autonomním řízení a dalších technologiích, které ovlivní budoucnost automobilů.

Návštěva ITW Pronovia Velká Bíteš byla velmi inspirativní a poučná. Závěrem bychom rádi poděkovali vedení zmíněné firmy a jejím zaměstnancům za ochotný přístup a za nabídku budoucí práce pro naše žáky.

 Mgr. Hana Matejová, učitelka

Foto_2.jpg

Foto_1_copy.jpg

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru