Krása na každém kroku: Líčení a péče o pleť v kadeřnickém salonu na SOŠ Jana Tiraye

V dnešním hektickém světě je důležité si najít čas na péči o sebe. A co by mohlo být lepšího, než si dopřát chvíli relaxace a krásy – např. v kadeřnickém salonu na SOŠ Jana Tiraye, kam dorazila s ukázkou líčení profesionální kosmetička?

Studentům, vzdělávajícím se v oboru Kadeřník, připravila přednášku o líčení a péči o pleť, což pro ně byla skvělá příležitost, jak si rozšířit své dovednosti.

Paní kosmetička předvedla kompletní denní líčení na jedné modelce a dále radila všem studentům a studentkám s jednotlivými kroky make-upu. Součástí školení bylo i odborné poradenství - týkalo se péče o pleť, výběru správných produktů a doporučení pro udržení zdravé pleti. Cílem bylo nejen vytvořit krásu, ale také naučit účastníky, jak správně pečovat o pleť v každodenním životě za dodržení rutinních zásad.

Kurz líčení a péče o pleť v našem kadeřnickém salonu byl pro všechny zúčastněné nejen obrovskou příležitostí k osobnímu rozvoji, ale také jedinečným zážitkem. Nabídl kombinaci odborných znalostí, praktického cvičení a individuální péče.

Díky velkému úspěchu a zájmu studentů určitě celou akci v novém školním roce zopakujeme.

Mgr. Alexandra Mladá

Líčení - foto

Nejbližší akce školy

fb

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru