Slavnostní otevření moderní CNC dílny a učebny CNC programování na SOŠ Jana Tiraye Velká Bíteš

Dne 4. října 2023 jsme na naší střední škole měli jedinečnou možnost přivítat významné hosty a oslavit s nimi otevření nové CNC učebny s obráběcími stroji a moderní PC učebny. Mezi pozvanými nechyběla ani paní starostka Ing. Markéta Lavická, která přišla podpořit tento významný krok ve vzdělávání.

Díky novému vybavení dochází k propojení praktických zkušeností s moderními technologiemi, což posílí dovednosti žáků a připraví je na náročné výzvy současného průmyslu. Praktické dovednosti v oblasti CNC obrábění přispějí k perspektivním kariérám.

Otevření zmíněných učeben představuje závazek naší školy k modernizaci ve vzdělávání a přispívá k rozvoji technických schopností žáků. Rád bych poděkoval všem, kteří se podíleli na vytvoření tohoto inovativního prostoru. Věřím, že naši žáci tak budou motivováni k dalším úspěchům.

Hosté nejen obdivovali novou učebnu, ale měli také příležitost prohlédnout si nedávno zrekonstruované kadeřnictví, což představuje další investici do skvělého prostředí pro naše žáky. Jsme nadšeni z toho, že můžeme otevírat dveře do budoucnosti vzdělávání a připravovat naše žáky na technologické výzvy 21. století.

Bc. Jiří Ulman, zástupce ředitele pro praktickou výuku

IMG_0920_web.jpg

IMG_0927_web.jpg

IMG_0953_web.jpg

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru