Exkurze ITW Pronovia Velká Bíteš

Dne 22. 3 2024 se třída 3. M (Mechanik) a 3. OK (Obráběč kovů) zúčastnila zajímavé exkurze do firmy ITW Pronovia Velká Bíteš, která se zabývá výrobou součástek do aut. Tato společnost je světovým lídrem ve výrobě a dodávkách součástek pro automobilový průmysl a nabízí širokou škálu technologií a inovativních řešení.

Během exkurze jsme se setkali s pracovníky ITW Pronovia, kteří se podělili o své praktické zkušenosti a odpovídali na naše otázky. Získali jsme cenné informace o různých pracovních rolích v této firmě a pochopili jsme, jaký je význam týmové spolupráce a bezpečnostních standardů.

Velkým přínosem exkurze bylo také seznámení se s technologiemi budoucnosti v automobilovém průmyslu. ITW Pronovia investuje do výzkumu a vývoje, aby se stala lídrem v oblasti inovací. Získali jsme informace o trendech v elektromobilitě, autonomním řízení a dalších technologiích, které ovlivní budoucnost automobilů.

Celkově lze říci, že exkurze do ITW Pronovia Velká Bíteš byla velmi inspirativní a poučná.

Závěrem bychom rádi poděkovali ITW Pronovia Velká Bíteš za příležitost navštívit jejich firmu a možnosti nabídky budoucí práce pro naše studenty.

Mgr. Hana Matejová

IMG-20240322-WA0004

IMG-20240322-WA0014

Nejbližší akce školy

fb

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru