Velká Bíteš

SPORTOVNÍ AKCE NA SOŠ JANA TIRAYE VELKÁ BÍTEŠ

TURNAJ VE FLORBALU

Na Střední odborné škole Jana Tiraye jsme zahájili nový rok 2019 sportovní soutěží, a to okrskovým kolem ve florbalu. Tentokrát jsme se zhostili organizace - turnaj proběhl v sokolovně ve Velké Bíteši za účasti soutěžících žáků naší školy, Gymnázia Velké Meziříčí a Střední hotelové školy a školy řemesel ve Velkém Meziříčí.

V úterý 8. ledna se utkala dívčí družstva. Děvčata naší školy sice nastoupila s nadšením, ale ve výsledném hodnocení se projevila převaha družstva gymnázia. Porazilo ostatní zúčastněné, díky čemuž si odneslo vítězství a postup do okresního kola.

Ve čtvrtek 10. ledna byly odehrány florbalové souboje mezi družstvy hochů. Významnou oporou pro žáky naší školy byli jejich spolužáci, kteří je přišli podpořit, a tak dodali tu správnou sportovní atmosféru. I když brankář našeho družstva nedal soupeřům mnoho šancí, vítězem turnaje se stalo družstvo Gymnázia Velké Meziříčí, které porazilo Střední hotelovou školu a tým žáků naší školy a skórovalo 6:1. Naši žáci se umístili na druhém místě - po dramatickém souboji porazili Střední hotelovou školu a skórovali 4:3.

Turnaj byl zakončen slavnostním předáním diplomů z rukou paní zástupkyně naší školy – Ing. Mgr. et Mgr. Ludmily Balákové, Ph.D., MBA. Nelze opomenout ani vyhlášení nejúspěšnějšího střelce, kterým se stal Dominik Raus - žák Gymnázia Velké Meziříčí.

Děkuji především všem hráčům a také žákům, kteří pomáhali s organizací. V neposlední řadě patří poděkování divákům, kteří se také zapříčinili o příjemný sportovní zážitek.

učitelka Alexandra Mladá

IMG 20190110 083308     IMG 20190110 092610

IMG 20190110 085902     IMG 20190110 094432

Nejbližší akce školy

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru