Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

Dne 19. 3. 2019 se někteří žáci naší školy zúčastnili okrskového kola v sálové kopané, které se konalo ve Velkém Meziříčí. Na turnaji soutěžila tři družstva, kromě naší školy ještě Gymnázium Velké Meziříčí a Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí. Naši hoši měli velké odhodlání zvítězit, ale přesto se jim to nepodařilo. S Hotelovou školou prohráli 3:4, když chvíli před koncem dostali rozhodující gól. Na prvním místě skončilo družstvo Gymnázia Velké Meziříčí.

V bráně nás úspěšně zastupoval žák Radim Kazda a branky stříleli:

Jan Šmerda 3x, David Řepa 3x, Matěj Těšík 2x, Richard Svoboda 2x, Tomáš Svoboda 1x a Martin Hvězda 1x.

Žáci si zaslouží pochvalu, protože bojovali až do konce každého utkání

Alexandra Mladá, učitelka

Fotografie-sálová kopaná

Nejbližší akce školy

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru