Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

VELETRH VZDĚLÁVÁNÍ DIDACTA

Ve čtvrtek 17. října 2019 v době od 9:00 do 17:00 se na Střední průmyslové škole v Třebíči konal 24. ročník veletrhu vzdělávání s názvem Didacta, který pořádala Okresní hospodářská komora Třebíč. Letos se ho zúčastnilo mnoho vystavovatelů z místních i vzdálenějších škol.

Střední odborná škola Jana Tiraye zde byla také prezentována, a tak o ní zájemci o studium obdrželi ucelené informace. Návštěvníci veletrhu, kterých bylo v tomto roce 2546, se dozvěděli, jaké obory nabízíme, mohli pohovořit s přítomnými žáky naší školy a mimo jiné si prohlédnout některé z jejich výrobků. Zájemci byli také pozváni na Den otevřených dveří, který se koná v pátek 13. 12. 2019 a v pátek 10. 1. 2020 od 14:00 do 17:00 hodin.

Chtěla bych poděkovat žákům Jiřímu Patákovi a Matěji Těšíkovi ze čtvrtého ročníku oboru Mechanik-seřizovač za ochotu a pomoc s prezentací.

Mgr. Leona Romanová

učitelka