Velká Bíteš

pIšQworky 2019

Letos se žáci naší školy již počtvrté zúčastnili oblastního turnaje celorepublikové týmové soutěže pIšQworky, která proběhla 12. 11. 2019 na Gymnáziu Žďár nad Sázavou.

Oblíbená strategická hra je pořádána spolkem Student Cyber Games od roku 2008. Je určena žákům druhého stupně základních škol a středních škol. Do soutěže se dosud zapojila více než polovina všech českých středních škol, a tak se jí pravidelně účastní tisíce žáků. Je pořádána pod záštitou Masarykovy univerzity v Brně.

Naši školu reprezentovali žáci 1. a 2. ročníku oboru Mechanik-seřizovač - jmenovitě Aleš Batelka, Tomáš Hanzl, Radek Pitour, Milan Smejkal a Štěpán Strašák. Žáci byli rádi, že si zasoutěžili a procvičili logické uvažování. Chtěla bych jim poděkovat za účast.

Mgr. Leona Romanová

učitelka

pišQworky - foto 2

pIškQworky - foto 1

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru