Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Turnaj v sálové kopané 2020

Dne 3. března 2020 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo okrskové kolo ve fotbale. Po dvou zápasech (které trvaly 2 x 20 min.) skončili žáci naší školy celkově druzí za Gymnáziem Velké Meziříčí. Po prvním poločase, který skončil 3 : 3, jsme si ještě dělali naděje na nejlepší umístění, ale ve druhém poločase našim hráčům došly síly, a tak jsme dostali 7 gólů. Na třetím místě skončila Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí. Střelci našich gólů jsou: Aleš Batelka, Milan Smejkal, Richard Svoboda, Jakub Holý (1x) a David Burian a Martin Fojtík (2x). Musím jmenovat i brankáře Mikuláše Navrátila, který byl velkou oporou našeho družstva. Chtěla bych žákům poděkovat za účast a nadšení při hře.