Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK NA SOŠ JANA TIRAYE ZAČAL POMOCÍ VÁŽNĚ NEMOCNÝM DĚTEM V ČR

V pondělí 18. září 2023 jsme na naší škole opět finančně podpořili nemocné děti z České republiky, a to díky sbírce s názvem Srdíčkové dny. Každý rok ji pořádá organizace Život dětem, která pomáhá vážně nemocným dětem. Hradí jim dlouhodobé rehabilitace, kompenzační pomůcky, ozdravné pobyty a jiné zdravotnické vybavení.

Sbírka proběhla v prostorách naší školy, na 2. stupni ZŠ a na náměstí ve Velké Bíteši. V letošním školním roce nabízeli čtyři žáci naší školy různobarevné magnetky s motivy zvířat, propisky a magnetické kolíky – vše s logem Život dětem. Poděkování a pochvala tímto patří Václavu Novákovi, Matěji Harestovi, Vladimíru Moudrému a Yurii Halianychovi - žákům 2. M (obor Mechanik seřizovač).

Velké poděkování a uznání náleží také pedagogům, žákům a zájemcům z řad veřejnosti, kteří sbírku podpořili, a tak se všichni spojili pro dobrou věc. S potěšením lze konstatovat, že se nám podařilo získat pro děti ještě více peněz, než měl být reálný zisk.

Mgr. et Mgr. Veronika Zachovalová, Ph.D., učitelka, organizátorka sbírky

Srdíčkové_dny-foto.jpg

Nejbližší akce školy

fb

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru