PREZENTACE SOŠ JANA TIRAYE NA DIDAKTĚ TŘEBÍČ

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace, se zúčastnila 27. ročníku veletrhu vzdělávání Didakta Třebíč 2023, který se konal ve čtvrtek 19. října na Střední průmyslové škole Třebíč. Na této akci se také podílelo Středisko praktického vyučování PBS Velká Bíteš.

Celá akce byla zaměřena na žáky 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče. Návštěvníci měli příležitost se seznámit s nabídkou maturitních a učebních oborů středních škol nejen z kraje Vysočina, ale také z Brněnska nebo Pardubicka.

Naši školu skvěle prezentovali 2 žáci 4. ročníku maturitního oboru Mechanik seřizovač a 2 žákyně oboru Kadeřník. Zájemcům o studium sdělovali informace o daném oboru, ukázali jim výrobky našich žáků a vysvětlili programy, které jsou aplikovány v rámci výuky.

Uvedená událost se stala jednou z mnoha, díky kterým jsou propagovány obory naší školy. Dalšími aktivitami bude účast na Festivalu vzdělávání ve Velkém Meziříčí (7. 11. 2023), na Veletrhu středních škol a profesí v Tišnově (9. 11. 2023) a také na Festivalu vzdělávání ve Žďáře nad Sázavou (9. 11. 2023).

Mgr. Hana Matejová, výchovný poradce

Didakta - foto 1

Didakta - foto 2

Nejbližší akce školy

fb

Zřizovatel

  • Velká  Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina
Nahoru